کتاب Official IELTS Practice Materials جلد 1 و 2

خیلی مهم است که قبل از روز آزمون چندین امتحان تمرینی را انجام داده باشید. تمرین با

منابع رسمی آیلتس بیشترین سود را برای شما خواهد داشت. Official IELTS Practice Materials vol. 1 و Official IELTS Practice Materials vol. 2 قطعاً ارزش سرمایه گذاری را دارند. آنها شامل سوالات نمونه در سطوح مختلف برای قسمت Writing هستند. جلد 2 شامل یک DVD با فیلم های بسیار مفیدی است که Speaking را ارزیابی می کنند. حتماً از کلیه منابع رسمی ارائه شده توسط آیلتس استفاده کنید. علاوه بر این آزمون های تمام وقت، باید وقت خود را صرف مطالعه نمونه سوال های رایگان موجود در وب سایت آیلتس نیز کنید.

کتاب The Official Cambridge Guide to IELTS

Cambridge English  هم آزمون های تمرینی رسمی ارائه می کند. من کتاب: The Official Cambridge Guide to IELTS را توصیه می کنم، که شامل شش آزمون عملی آیلتس آکادمیک تمام وقت و دو آزمون تمرینی عمومی تمام وقت می شود. این کتاب همچنین دارای فصل های مفیدی است که شامل تمرین و نکاتی هستند که شما را برای آزمون آیلتس آماده می کنند. اگر می خواهید تنها یک کتاب آیلتس خریداری کنید، ما این کتاب را به شما توصیه می کنیم.

سایت Sample Test Questions on the IELTS 

دقیق تر بگویم من سؤالات آزمون نمونه در وب سایت های IELTS ، را پیشنهاد می کنم. همانطور که احتمالا می دانید، چند وب سایت رسمی آیلتس دیگر(a few different official IELTS websites) وجود دارند. وقتی از سوال های نمونه حرف می زنیم، دو وب سایت IELTS.org  و the British Council IELTS website به ذهنمان می آیند. the British Council IELTS website انواع پرسش هایی که ممکن است در آزمون مشاهده کنید، را ارائه می کند. IELTS.org دارای the best official page of guidance, tutorials, and practice questions for the new, increasingly available computer-based IELTS نیز هست. وب سایت The British Council’s IELTS official free full-length IELTS practice tests را، به همراه منابع کافی برای یک آزمون آیلتس آکادمیک و یک آزمون عمومی ارائه می کند.

نکات و استراتژی های آزمون

سایت IELTS Liz

گرفتن نمره IELTS بالا دانش زبانی قوی نیاز دارد. اما تسلط بر استراتژی های آزمون نیز می تواند نمره شما را تقویت کند. برای مثال مدیریت زمان را در نظر بگیرید. زمان در بخش Writing  و Reading آیلتس بسیار محدود است. اگر نتوانید زمان را به درستی مدیریت کنید، مطمئناً دچار مشکل خواهید شد. استراتژی انتخاب چندگانه، مهارت های خواندن استراتژیک مانند skimming  و scanning و غیره نیز نقش مهمی در موفقیت شما خواهند داشت.

برای اطلاع از زبان این آزمون و ترفندهای موفقیت در آیلتس، از فیلم های عالی و مطالب خواندی سایت www.ieltsliz.com شروع کنید. این منبع با کیفیت (و رایگان!) توسط یک مدرس با تجربه IELTS تهیه شده است.

ادامه مطلب.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها